Jesteś w dziale:
 • Home
 • Choose language:

  Dotcom na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa


   

  19 i 20 lutego nasza firma po raz pierwszy gościła na warszawskich Targach Sadownictwa i Warzywnictwa. Na jednej z największych imprez tej branży zaprezentowaliśmy najnowsze systemy zabezpieczenia obiektów. Oferta Dotcom skierowana była przede wszystkim do producentów owoców posiadających budynki magazynowe i produkcyjne.

  Największą atrakcją stoiska Dotcom był działający i w pełni funkcjonalny system monitoringu IP. Zwiedzający mieli możliwość obserwacji na żywo obrazu z czterech kamer umieszczonych na elementach konstrukcji stoiska. Zapoznali się również z możliwościami oprogramowania zarządzającego systemem, zainstalowanego na stacji roboczej i urządzeniach mobilnych. Na osobnym stanowisku udostępniona została konsola ręcznego sterowania obrotową kamerą typu PTZ.

  Nasza ekspozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem właścicieli gospodarstw sadowniczych, sortowni i przetwórni owoców. Wielu z nich wskazywało na konieczność zabezpieczenia w nowoczesny sposób budynków magazynowych i produkcyjnych, maszyn i upraw w związku z nasilającymi się kradzieżami i dewastacjami.

  Odbywające się w warszawskim Centrum Expo XXI Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to jedna z największych krajowych wystaw branży ogrodniczej. Jest miejscem spotkań dostawców sprzętu, środków produkcji i usług dla rolnictwa z producentami warzyw i owoców. Targom towarzyszą również specjalistyczne konferencje i wykłady. Tegoroczną edycję odwiedziło blisko 6500 gości.

  Przez ostatnich kilka lat Dotcom specjalizował się w projektowaniu i realizacji systemów bezpieczeństwa dla obiektów sportowych. Od dwóch lat realizujemy projekty dla inwestorów i właścicieli obiektów magazynowych i produkcyjnych. W ubiegłym roku w branży sadowniczej zabezpieczyliśmy sortownię Raj-Fruit Sp. z o.o. oraz przetwórnię owoców prowadzoną przez spółkę Polskie Sady. Obecnie realizujemy kolejne projekty tego typu.

  Dlaczego wzięliśmy udział w targach?

  • aby zaprezentować producentom i przetwórcom owoców nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa fizycznego;
  • podpowiedzieć, jak zwiększać zyski ograniczając straty;
  • pokazać, że stosując monitoring IP, systemy kontroli dostępu i systemy alarmowe, właściciele  obiektów mogą być spokojni o majątek swoich firm;
  • poszerzyć krąg odbiorców i pozyskać nowych klientów.


   

  Pozostałe aktualności:

   

  Wywiad z wiceprezesem Dotcom w Gazecie BCC

  Konferencja Bezpieczny Obiekt

  Rusza największy system dealerski w Polsce

  Dotcom laureatem Medalu Europejskiego BCC

  Dotcom wspiera uczniowski klub kung fu

  Nowy komputer dla Domu Dziecka

  Dotcom zabezpieczył częstochowską halę

  Monitoring na Stadionie Miejskim w Łomży

  Monitoring Dotcom na Stadionie Legii Warszawa

  Cyberoam partnerem Dotcom

  Dotcom partnerem Akademii Piłkarskiej Legii

   

  Copyright © 2008 by DOTCOM