Jesteś w dziale:
 • Home
 • Choose language:

  Testy poziomu bezpieczeństwa sieci

  Większość firm stosuje rozwiązania i produkty podnoszące bezpieczeństwo ich sieci komputerowych i zapobiegające utracie danych. Jednak coraz częściej zabezpieczenia nie nadążają za mnożącymi się, wyrafinowanymi zagrożeniami. Jak sprawdzić czy sieć jest odpowiednio chroniona? Dotcom oferuje kilka typów testów bezpieczeństwa, których wykonanie pozwala precyzyjnie określić słabe punkty systemu. Na podstawie ich wyniku możemy zaproponować skuteczne rozwiązania chroniące firmową infrastrukturę. Zakres naszego audytu może obejmować m. in.: test penetracyjny, kontrolę bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej, audyt oprogramowania.  Planowanie i budowa systemów monitoringu


  Każdego roku dochodzi w Polsce do tysięcy włamań do firm, a z parkingów giną setki należących do nich samochodów. Poza ogromnymi szkodami finansowymi, straty wynikające z tych przestępstw mogą doprowadzić do poważnych problemów w bieżącym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Dlatego każda, nawet niewielka firma powinna odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo swojego mienia.

  Oprócz systemów alarmowych i usług agencji ochrony najlepszą i najskuteczniejszą formą zabezpieczenia obiektów jest instalacja monitoringu. Bezpośredni podgląd obrazu z właściwie zainstalowanych kamer lub analiza jego zapisu może udaremnić kradzież albo istotnie wpłynąć na wykrycie jej sprawców. Specjaliści Dotcom pomogą wam odpowiednio zaplanować i zbudować skuteczny system monitoringu.

  Dowiedz się więcej→

   

  Bezprzewodowe systemy kontroli dostępu

   

  Bezprzewodowa kontrola dostępu

  Ze względów bezpieczeństwa, kluczowe obszary budynków firmowych powinny być chronione przed dostępem niepowołanych osób. Korzystanie w tym celu ze standardowych zamków i kluczy jest najczęściej kłopotliwe i nie pozwala na zapewnienie pełnej i skutecznej ochrony pomieszczeń. Rozwiązaniem problemu może być zastosowanie inteligentnego, elektronicznego systemu kontroli dostępu, który pozwala na zarządzanie wszystkimi drzwiami w obiekcie.

  Dotcom, we współpracy z Salto Systems, oferuje całkowicie bezprzewodowy, sieciowy system elektronicznej kontroli dostępu. Dzięki zastosowaniu elektronicznych zamków, kart magnetycznych i nadajników radiowych można teraz zarządzać dostępem do wszystkich pomieszczeń budynku za pomocą jednego komputera. Poznaj wszystkie zalety systemów Salto.

  Dowiedz się więcej→

   

  Copyright © 2008 by DOTCOM