Unigy - telefoniczny system dealerski
System konsol dealerskich dedykowanych dla dealing room’ów produkcji amerykańskiej firmy IPC
Szczegóły rozwiązania
WEY Distribution Platform - Sprzętowa Platforma Integrująca
Sprzętowa Platforma Integrująca produkcji szwajcarskiej firmy WEYTEC dedykowana dla sterowni, centrów dyspozytorskich, centrów zarządzania kryzysowego nadzoru, monitoringu, zarządzania i kontroli ruchu
Dedykowane rozwiązania
Previous slide
Next slide

O nas

Początki

Historia firmy sięga roku 2000, gdy powstała jako prężna firma w branży IT. Okoliczności powstania i doświadczenie zawodowe założycieli od początku ukierunkowały firmę na działalność w szeroko pojętej telekomunikacji korporacyjnej i teletechnice. 

o nas dotCom

Doświadczenie

Obecnie, z ponad 20 letnim doświadczeniem i szeroko zdefiniowanym zakresem działalności, współpracujemy z najlepszymi Partnerami w branży. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie produktów dla sektora bankowego i finansowego, tworzenia i wyposażania najnowocześniejszych Control room’ów, systemów niskoprądowych, instalacji teletechnicznych i automatyki budynkowej jak i w branży telekomunikacyjnej i teleinformatycznej.

Nasze usługi obejmują doradztwo, projektowanie oraz realizację projektów „pod klucz” uwzględniając wszelkie życzenia Klientów. Posiadamy kadrę doświadczonych inżynierów i projektantów, wieloletnie doświadczenie na rynku, wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania współpracując z profesjonalnymi uznanymi na świecie dostawcami.

W pracy kierujemy się naszą misją Profesjonalne i innowacyjne zaprojektowanie, wdrożenie oraz serwis rozwiązań „szytych na miarę” Klienta.

 

Partnerzy